Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu - rocznik 2000 (tytuł zawodowy: lekarz). Rok później ukończyłem Oddział Stomatologii ŚlAM uzyskując tytuł: lekarz stomatolog. Staż podyplomowy oraz początkowe lata pracy zawodowej związane były z Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu, gdzie mogłem pogłębiać wiedzę i doskonalić umiejętności praktyczne wśród najlepszych oraz poznawać najnowsze osiągnięcia współczesnej stomatologii. Początek mojej drogi zawodowej jest związany także z Instytutem Stomatologii w Katowicach, gdzie przy Konsultancie Wojewódzkim Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji mogłem zdobywać kolejne doświadczenia teoretyczne i praktyczne współczesnej stomatologii, oraz poznawać skomplikowane przypadki w stomatologii.
Od ponad 8 lat z powodzeniem pracuję z małymi pacjentami, z którymi potrafię znaleźć nić porozumienia, tak istotnego w procesie terapii dzieci. Dzięki temu, także rodzice moich młodych pacjentów obdarzyli mnie zaufaniem.
Rokrocznie uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach teoretycznych i praktycznych, by doskonalić swoje umiejętności na pożytek moich pacjentów.

 

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry|wholesale jerseys